Teslimat Ve İade Şartları

Kapıda Ödeme Teminatı

      Kapıda Ödeme Teminatı , Siparişini Kapıda Ödeme Seçeneği İle Tamamlamış Müşterilerimiz İçin Geçerlidir. Kapıda Ödeme Seçeneği İle Alışveriş Yapmış Müşterilerimiz Kargoyu Teslim Almadıkları Takdirde Tarafımıza Kargo Firması Tarafından Gidiş-Geliş Kargo Ücreti Yansıtılmaktadır. Bu Zararın Önüne Geçebilmek ve İki Taraf İçin de Sağlıklı Bir Alışveriş Ortamı Sunabilmek İçin Kapıda Ödeme Teminatını 24 Saat İçinde Ödemeyen Müşterilermizin Siparişleri İptal Edilecektir.

    Ödemiş Olduğunuz Teminat Miktarı , Kapıda Kargo Firmasına Ödeyeceğiniz Toplam Ücretten Düşülecektir.

    Kapıda Ödeme Teminatı Ödediğiniz Halde , Ürünü Teslim Almazsanız Zararımız Teminat Bedelinden Düşülerek Geri Kalan Miktar Tarafınıza İade Edilecektir

50-100 TL Aralığındaki Alışverişlerde Kapıda Ödeme Teminatı 30 TL100-300 TL Aralığındaki Alışverişlerde Kapıda Ödeme Teminatı 60 TL300 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kapıda Ödeme Teminatı 120 TL  Olarak Belirlenmiştir.

Kredi Kartı İle Teminat Ödeme ; 30 TL Kapıda Ödeme Teminat Linki: https://iyzi.link/AAsZtQ , 60 TL Kapıda Ödeme Teminat Linki:  https://iyzi.link/AAsZag  , 120 TL Kapıda Ödeme Teminat Linki: https://iyzi.link/AAsn1A

Banka Hesap Numaramız :

    • Banka Adı: Ziraat Bankası 
    • Hesap Sahibi: Fatih Hilmi ÇONTAR   
    • İBAN: TR14 0001 0026 3378 9211 7750 01

iADE ŞARTLARI VE KURALLARI

   Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 3 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün orjinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sevk irsaliyesi veya faturasını göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler (Örn: Belirli süre beklemiş ve bozulmuş ürünler), tek kullanımlık ürünler. Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

 ÜRÜN İADE ADRESİ

Mithat Toroğlu mah Kuvayı Milliye Caddesi No:409/A Toroslar Mersin

Teslimat Şartları

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler en fazla 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.